تبلیغات
كافه دندان پزشكان جوان
كافه دندان پزشكان جوان

همه ی انسانها در وجودشان تمایل به دیده شدن دارند ، همه ی ما دوست داریم جلوی دوربین برویم حتی اگر مصاحبه ای کوتاه باشد ، چون دیده می شویم.حتی ممکن است فیلم همان مصاحبه کوتاه را هم تهیه کنیم و به آن را به لیست یادگاری های خود اضافه کنیم.

   هر روزه صدها خبرنگار در سراسر دنیا برای بخش های خبری خود به صورت زنده خبر و گزارش تهیه می کنند و زمانی به زیبایی این کار افزوده می شود که آنان درمیان مردم و برای مردم گزارش دهند.اما آیا تا به حال به مردمی که در پشت آنان قرار می گیرند توجه کرده اید؟


پل یرو مرد 42 ساله ی انگلیسی است که این روز ها با حضور مداوم خود در پشت سر خبرنگاران مختلف از خبرگزاری های متفاوت خبر ساز شده است.
پل عضو اتحادیه کارمندی از لندن، اغلب در پشت سر خبرنگاران بخش زنده خبری حاضر شود و خود نمایی کند.


این مرد با اندامی درشت و چاق ،موهایی کم پشت و قهوه ای، حالا لقب "News invader" ، مهاجم خبری را به خود اختصاص داده است . با این تفاسیر او به بیش از صد گزارش خبری حمله کرده است!


بعضی اوقات چنین نشان می دهد که با تلفن صحبت می کند و گاهی هم روزنامه می خواند ولی همیشه درست جلوی دوربین می ایستد.
تا به حال او در کانال های بی بی سی 1 ، آی تی وی، چنل فور، اسکای نیوز، الجزیره، نیوزلایت و بسیاری دیگری ظاهر شده که بدین معنی است که او حقیقتا از این کار خود منظور داشته است.با هم عکسهای جالب از عشق دوربین انگلیسی را می بینیم:

ارسال شده توسط سومین مدیر (مدیر سابق) در ساعت 07:43 ب.ظ | نظرت شما ()

مترجم سایت