تبلیغات
كافه دندان پزشكان جوان
كافه دندان پزشكان جوان
در بین کلیه محصولات بهداشتی موجود در بازار، مسواک ها دامنه نسبتا وسیعی از گجت های دوست داشتنی را به خود اختصاص داده اند. حالا شرکتی به نام Beam Technologiesبا طراحی یک مسواک، امکان مانیتور کردن عادات بهداشت دهان و دندان را برای هر فرد فراهم کرده است.


این مسواک به گونه ای طراحی شده که می تواند اطلاعات مربوط به زمان استفاده و همچنین مدت زمان هر بار مسواک زدن فرد را از طریق بلوتوث به اسمارت فون شخص ارسال کند. اپلیکیشن موجود بر روی اسمارت فون به بررسی این اطلاعات پرداخته و امکان مدیریت کمی و کیفی مسواک زدن فرد را فراهم می کند. اما نکته منفی این است که این یک مسواک موتور دار و با به اصطلاح برقی نیست و به کیفیت مسواک زدن شما کمکی نمی کند.


با دانستن این اطلاعات، هر فرد می تواند به تصحیح الگوی بهداشت دهان و دندان خود بپردازد. والدین نیز می توانند با خریداری این مسواک برای فرزندان خود، فرایند مسواک زدن آنها را نیز همانند دیگر رفتارهای شان به صورت نامحسوس کنترل کنند.


این مسواک از ماه آینده میلادی با قیمت پایه 50 دلار و 3 دلار برای یک برس اضافه، در بازار به فروش می رسد. شما ترجیح می دهید چگونه مسواک بزنید؟ با گذاردن خمیردندان روی انگشت و درست لحظه ای که خواب هوش و حواس تان را ربوده، یا با یک مسواک Beam Brush مجهز به بلوتوث؟

منبع :narenji.ir

مترجم سایت